İade ve Değişim - MÜŞTERİ HİZMETLERİ | Dartistebedding | Quality sleep quality life |

                

 

İade ve Değişim

Sipariş iptali! 

İptal şartlarına uyan siparişiniz için ürün tarafımıza ulaşması sonrası ilgili kontrolleri yapılıp onaylanmasından itibaren ortalama 3 - 5 iş günü içerisinde ücret iadeniz gerçekleşir.

İptal edilen siparişin geri ödemesi! 

İptal şartlarına uyan siparişiniz için ürün tarafımıza ulaşması sonrası ilgili kontrolleri yapılıp onaylanmasından itibaren ortalama 3 - 5 iş günü içerisinde ücret iadeniz gerçekleşir.Banka kartı (debit) ile yapılan ödemelerin hesabınıza yansıması daha uzun olabilmektedir.

İptal edilen siparişin kargo ve/veya nakliye ödemesi!

İptal şartlarına uyan siparişiniz için ürün için anlaşmalı olduğumuz kargo ve/veya nakliye firması ile ücretsiz gönderim yapabilirsiniz. Farklı kargo firmaları ile yapılan iade gönderimlerinde kargo ücreti size ait olacaktır.

Online satınalınan ürünün mağaza aracılığı ile değişimi!

Mağazalarımızda değişim işlemi yapamamaktayız.

Online satınalınan ürünün mağazaya iadesi!

Mağazalarımızda iade işlemi yapamamaktayız.

Teslimatı ya da kurulumu yapılan ürünü değiştirmek!

Teslimatı ya da kurulumu yapılan yatak, baza, başlık gibi ürünlerin değişimi yapılamamaktadır.

Ürünün kargo paketinden hasarlı ya da eksik çıkması!

Teslim almadan önce mutlaka ürün paketinin hasar ve eksiklik kontrolünü yapınız. Ürün paketinde veya üründe herhangi bir hasar veya eksiklik bulunması durumunda kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” tutturunuz ve ürünü teslim almayınız.
Teslim aldıktan sonrada farketmiş olduğunuz hasar ya da eksik parça çıkması durumunda info@dartistebedding e-posta adresinden destek alabilirsiniz.

İade edilen ürünün ücretinin geri ödenmesi!

İade ücretinizin ekstrenize yansıma süresi 7 iş günüdür. Bu süre para kartlarda 15 günü de bulabilmektedir. Siparişinizi oluştururken ödemenizi hangi ödeme tipi ile gerçekleştirdiyseniz, ücret iadeniz de o şekilde yapılır.

İade edilecek ürünün azami gün sayısı!

Ürününüzü teslim aldıktan sonra iade şartlarına uygun ise 14 gün içinde iade edebilirsiniz.